O nas

Nasze przedszkole funkcjonuje od 1 września 2017 roku, położone jest przy Zespole Szkół w Goździe. Dyrektorem placówki jest pan Sławomir Czyż. Otaczamy opieką dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Staramy się tworzyć placówkę bezpieczną, przyjazną każdemu dziecku. Mamy plac zabaw, z którego korzystamy jeśli tylko pogoda na to pozwala. Sale zajęć wyposażone są w nowoczesne meble dostosowane do potrzeb dzieci. Kąciki dydaktyczne są systematycznie wzbogacane w różnorodne materiały rozwojowe. Wystrój sal stwarza atmosferę ciepła, przytulności. Zgrany zespół nauczycielski wraz z personelem pomocniczym zapewnia indywidualne podejście do każdego dziecka. Rozwijamy talenty dzieci, bierzemy udział w różnorodnych konkursach, projektach edukacyjnych oraz innowacjach. Przedszkole zapewnienia dziecku bezpłatne nauczanie, wychowanie i opiekę w wymiarze dziewięciu godzin dziennie w godzinach 7.00-16.00.